Fatih Asansör Tamiri

FATİH ASANSÖR TAMİRİ, BAKIMI, MONTAJI VE REVİZYONU

Muayene, servis, montaj ve bakım gibi hizmetlerini büyük bir titizlikle yapan Fimak Asansör İstanbul’un yükselen değerlerinden Fatih’te de hizmet vermektedir.

Fatih’teki büyük Tehlikenin farkında mısınız ?

Yaptığı her çalışmayı büyük bir titizlikle yapan firmamız Fimak Asansör Fatih’te yürüttüğü uzun süreli çalışmalar sonucunda burada var olan 2085 asansörden yalnızca 708 tanesinin Kullanıma uygun olduğunu belirlemiştir.

İhmal Fatih sakinlerini sevdiklerinden ayırabilir

Fatih’te meydana gelen asansör kazaları sonucunda ölüm ve yaralanmalar olabilmektedir. Yaşanan bu asansör kazalarının en büyük nedeni %90 ihmal kaynaklıdır. Fatih’te oturanlar olarak asansörünüzün bakım ve tamirini zamanında yaptırarak sevdiklerinizle huzur ve güven içinde yaşayabilirsiniz.

Güven ve profesyonelliğin tek adresi Fimak Asansör Fatih’te

Sizde diğerleri gibi Fatih’teki hangi firmaya güveneceğinizi bilmiyor musunuz ? O zaman her biri kendi alanında uzman ekibimiz ile Fatih’te tanışma vaktiniz geldi demektir. Fatih

Sakinleri size sadece bir telefon kadar uzak olan Fimak asansör; asansörünüzün onlarca sorunuyla, bakım ve montajı ile profesyonel yaklaşımını kullanarak ilgilenmektedir.

Fimak asansör Fatih asansör tamiri ve asansör bakımı revizyon