Esenler Asansör Tamiri

ESENLER ASANSÖR TAMİRİ, BAKIMI, MONTAJI VE REVİZYONU

Misyonunu ve vizyonunu kalite ve güven olarak tanımlayan Fimak Asansör, Siz değerli Esenler sakinleri içinde sınırsız hizmet vermektedir.

Esenler’deki Asansör kullanıcılarının Hayatı tehlike altında

Birçok teknolojik alet ve her biri kendi alanında oldukça uzman profesyonel ekibimizle birlikte yaptığımız saha çalışmaları sonucunda; Esenler’de bulunan 2285 asansörden, 1508 tanesinin HAYATİ RİSK taşıdığı ortaya çıkmıştır. Esenler’de bu tablonun oluşmasındaki en büyük aktör her zamanki gibi ihmal’dir.

Peki Esenler’de asansör kazaları önlenemez mi ?

Eğer Esenler’de oturuyorsanız çok ciddi bir asansör kazası riski ile karşı karşıyasınız demektir. Ancak Esenyurt sakinleri olarak kaza riskini sıfıra indirebilirsiniz. Nasıl mı ? Size sadece bir telefon kadar uzak olan kaliteli hizmet veren olan ve uygun fiyatlı olan Fimak asansörü arayın, hemen gelip Esenler’de ikamet ettiğiniz yerin asansörünün tamiri, bakımı, montajı ve revizyonunu gerçekleştirelim.

Fimak Asansör olarak Esenler sakinlerine nasıl bir hizmet götürüyoruz ?

Esenler’de bulunan tüm asansörlerdeki Askı halatları, kılavuz raylar, hidrolik tamponlar, kumanda anahtarları, röleler, emniyet halatları ve emniyet tertibatı asansör motoru, asansör fren sistemi gibi tüm donanımların bakım ve tamiratını büyük bir titizlikle yapmaktayız. Hem de Esenler sakinlerinin bütçesine uygun olarak.

Esenler asansör bakımı, tamiri , montajı ve revizyonu