Biz Kimiz ?

Fimak Asansör Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olarak İstanbul Bahçelievler merkez ofisimizde faaliyet göstermekteyiz. Uzun yıllardır asansör sektöründe faaliyet gösteren firmamız her türlü asansörün, tamir, bakım ve onarım gibi teknik servis hizmetlerini vermektedir. Ayrıca marka yada modeli ne olursa olsun tüm asansörlerin, yeniden kurulması ve projelendirilmesi ile alakalı çalışmaları da yürütmektedir.
Asansör sektöründe irili ufaklı bir çok firma bulunmaktadır. Fimak Asansör olarak bizler, sektörümüzde devamlı ve sistematik olarak büyümenin hesaplarını yapmaktayız. Tabi ki büyümenin yolunda referans sayınızla eş değer orantıda gelişecektir. Biz de firma olarak bu kriterin doğruluğuna inanarak, yapmış olduğumuz başarılı çalışmalar ile referans sayımızı devamlı olarak arttırmaya çalışmaktayız.

Sektörümüzü çok iyi takip etmekte, gelişen teknoloji ile yakından ilgilenmekte ve yeni çıkan her teknolojiyi bünyemize katmaktayız. Müşteri memnuniyetinden asla ödün vermeden çalışmalarımıza yön vermekteyiz.

Fimak Asansör, asansör sektöründe uzun süreden beri gelen iş tecrübesini, daimi olarak teknolojik yenilikleri takip ederek ve yeni çıkan tüm teknolojileri bünyesine dahil ederek, “asansör sektöründe” kendisini sürekli olaraktan yenilemektedir…

Asansör tamiri, bakımı, montajı, revizyonu ve servisi konularında faaliyet gösteren firmamız Fimak Asansör, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için tüm projelerinde gece gündüz, aralıksız olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Profesyonel hizmet veririz. Her şeyden önce üzerimize aldığımız sorumluluğumuzu biliriz ve çalışmalarımıza bu minvalde yön veririz. Planlı, proğramlı ve devamlı çalışırız. Teknolojiyi yakından takip ederek, tüm projelerimizde son teknolojik sistemler kullanırız. Güvenliği asla ama asla elden bırakmayız. “Çünkü siz; bizim için önemlisiniz.”