Avcılar Asansör Tamiri

AVCILAR ASANSÖR TAMİRİ, BAKIMI, MONTAJI VE REVİZYONU

Kullandığı en kaliteli malzemeleri profesyonel ellerde adeta bir mucizeye çeviren Fimak asansör, siz değerli Avcılar sakinleri içinde hizmet vermektedir.

Fimak asansörün Avcılar için hazırladığı risk tablosu

Yaptığımız teknolojik araştırmalar sonucunda Avcılar’da bulunan 2150 asansörden 1419 tanesinin ÇOK YÜKSEK HAYATİ RİSK taşıdığı tespit edilmiştir. Avcılar’da ortaya çıkan bu vahim tablo ihmal nedeniyle oluşmuştur.

Peki bu Risk tablosu karşısında ne yapmak gerekir ?

Eğer siz de Avcılar’da oturuyorsanız ve asansör konusunda Can Güvenliğiniz den şüphedeyseniz bir an önce güvenilir bir Asansör firmasına asansör tamirinizle bakımınızı ve revizyonunuzu yaptırmanızı öneriyoruz. Bu konuda akıllara gelen ilk soru şu olmaktadır; İyi ama Avcılar’da güvenilir asansör firması olarak hangisini tercih edebiliriz ?

Kurulduğu günden bu yana Güven ve kalitenin tek ismi Fimak asansör Avcılar’da

Fimak asansörü kurduğumuz daha ilk günden müşteri memnuniyetinin ve güveninin kritik olduğunun bilinciyle hizmet verdik. Avcılar’da bulunan tüm asansörlerle ilgili A’dan Z’ye bütün problemlere sadece bir saat içerisinde müdahale etmekteyiz. Avcılar’da asansör konusunda kalite, güven, uygun fiyat ve profesyonelliğin tek adresiyiz.

Fimak asansör Avcılar asansör tamiri ve asansör bakımı revizyon