Alo Asansör

Asansörler, gerek günlük hayatın gerek iş hayatının olmazsa olmaz araçlarıdır. Asansörler, sürekli çalışan araçlar olmasından sürtünmeye bağlı olarak aşınmalara maruz kalmaktadır. Bu aşınmalar hem ürüne zarar vermekte hem de ürünün güvenilirliğini yitirmesine neden olmaktadır. Asansörler, periyodik bakım yapılması gereken araçlardır. Bu nedenle asansör servisi sunan firmalardan düzenli bakım ve arıza kontrol hizmetleri alınmalıdır. Bunun için güvenilir, sektöründe uzmanlaşmış firmalardan asansör servisi talep edilmelidir.

Asansör servisi hizmetinde; asansörün yağ bakımı ve değişimi, mekanik ve elektronik aksamların kontrolü ve değiştirilmesi ve asansörün performans ölçümünün yapılması göz önünde bulundurulmalıdır. Aksi takdirde bakımı yapılmayan asansör işlevini zamanla yitirip kullanılamaz hâle gelecektir. Aynı zamanda asansörü kullanan kişilerin güvenliği de tehlikeye atılacaktır.

Asansör servisi denildiğinde akla gelen ilk firmalardan olma özelliğini bünyesinde barındıran firmamız Fimak Asansör, vermiş olduğu kaliteli asansör servis hizmetlerinin yanı sıra ücretsiz asansör danışmanlığı da yapmaktadır.